Komputerowa adaptacja automatycznej skrzyń biegów

Komputerowa adaptacja ASB

Adaptacja automatycznej skrzyni biegów to proces polegający na dostosowaniu jej oprogramowania do nowych warunków jazdy. Wykonuje się go głównie dla samochodów z używaną skrzynią automatyczną lub będących w stanie po wypadku, co już ewidentnie wymaga ponownej kalibracji urządzenia.

Proces adaptacyjny odbywa się za pomocą komputera lub tak zwanym sposobem „na piechotę”, czyli bezpośrednio podczas jazdy. W naszym warsztacie w centrum Warszawy adaptacje ASB wykonujemy głównie metodą komputerową, co daje dużo lepsze efekty i trwa dużo krócej. W nielicznych przypadkach oferujemy także inne metody. Usługę wykonujemy dla skrzyń automatycznych różnych producentów, zarówno europejskich, jak i amerykańskich. Wymagane jest, aby Klient przyprowadził pojazd do warsztatu i pozostawił go na co najmniej kilka godzin.


Proces adaptacji skrzyni ASB może potrwać od 15 minut do 4 godzin!

Dobrze zrobiona adaptacja automatycznej skrzyni biegów warunkuje wygodę jej użytkowania w każdych warunkach jazdy. Znacząco przekłada się to na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Ponadto może być wymagana, jeżeli samochód ze skrzynią ASB brał udział w wypadku lub poważniejszych remontach.

Strona używa plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK