Firma Funcar z Warszawy

Funcar Adam Maliszewski, Warszawa

Witam Państwa! Nazywam się Adam Maliszewski, jestem mechanikiem samochodowym oraz właścicielem firmy FUNCAR z Warszawy. Mój warsztat istnieje w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 195 od 2012 roku. Od tego czasu do dziś udało mi się zbudować solidne zaplecze techniczne oraz poszerzyć doświadczenie praktyczne. Dzięki temu naprawa automatycznych skrzyń biegów w Państwa samochodach realizowana jest szybko, ale i dokładnie, co w branży motoryzacyjnej ma duże znaczenie.

Zajmuję się naprawą automatyki w pojazdach różnego typu i przeznaczenia, zarówno europejskich, jak i azjatyckich i amerykańskich. Do podstawowych usług należy naprawa automatycznych skrzyń biegów różnych producentów. Oprócz tego zapewniam swoim Klientom wszelkie naprawy główne i bieżące. Zaliczyć można do nich na przykład komputerową diagnostykę i darmowy kosztorys przed rozpoczęciem naprawy, adaptacja automatycznych skrzyń biegów, sprawdzenie stanu i w razie konieczności wymiany oleju, a także montaż większej ilości chłodnic.

Wszystkie usługi w firmie FUNCAR świadczone są z utrzymaniem najwyższej dokładności oraz uczciwości, co potwierdzam opiniami i referencjami dotychczasowych Klientów. Otrzymują Państwo od nas możliwość wstępnej oceny stanu usterki i darmową wycenę naprawy. Wszelkie działania naprawcze zostają podjęte tylko po zaakceptowaniu przez Klienta zaprezentowanych kosztów naprawy. Na naprawę automatycznych skrzyń biegów w firmie FUNCAR otrzymają Państwo także stosowną, pisemną gwarancję bez limitu kilometrów. Gwarancja obejmuje czas sześciu miesięcy z opcją przedłużenia do całego roku.

Dla każdego z naszych Klientów bezpieczeństwo i wygoda podróżowania samochodem jest najważniejsze. Właśnie dlatego naprawa automatycznych skrzyń biegów w naszym warsztacie jest zawsze pewna i poparta solidnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.


X Nasza strona www wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację tej technologii. Więcej o plikach cookies i sposobach ich wyłączenia można dowiedzieć się klikając w ten link.