Serwis automatycznych skrzyń biegów

Serwis automatycznych skrzyń biegów

Profesjonalny serwis automatycznych skrzyń biegów może zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy Twoim samochodem. Powszechnie uważa się, że "Polak mądry jest dopiero po szkodzie". W firmie FUNCAR z Warszawy staramy się tego uniknąć ponieważ wiemy, że większości awarii skrzyni biegów w Państwa samochodach można zapobiec już na drodze okresowych przeglądów. Dlatego jest to jedna z naszych często polecanych ofert, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.


Dobrze zrobiony serwis automatycznych skrzyni biegów zmniejsza ryzyko awarii i pozwala zaoszczędzić pieniądze na większych naprawach!


Obsługa skrzyń biegów to nie tylko naprawa przeprowadzana w momencie, gdy dojdzie już do usterki, ale także przegląd i serwis, w którego skład wchodzą m.in. diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, filtrów, podzespołów, sprawdzanie szczelności i poprawności działania. Dzięki tym czynnościom zwiększamy żywotność automatycznej skrzyni biegów oraz zyskujemy pewność co do jej prawidłowego działania.

Dla większości naszych stałych Klientów serwis automatycznych skrzyń biegów to już nie tylko propozycja oferty, ale stała usługa. Dzieje się tak, ponieważ pod wieloma względami kontrola stanu skrzyni ASB jest korzystniejsza niż jej naprawa.


Nasza strona używa plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania!
Akceptacja! Czytaj więcej