Serwis automatycznych skrzyń biegów

Serwis automatycznych skrzyń biegów.

Profesjonalny serwis automatycznych skrzyń biegów może zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy Twoim samochodem oraz pozwoli uniknąć kosztownych napraw. W firmie FUNCAR z Warszawy nie tylko naprawiamy różnorodne skrzynie automatyczne, ale staramy się także działać zapobiegawczo. Wierzymy, że dobrze przeprowadzony serwis skrzyń automatycznych pozwoli Państwu utrzymać automat w dobrej kondycji przez długi czas. Pamiętajmy także, że jakiekolwiek koszty związane z przeglądem automatu nigdy nie przewyższą kosztów jego kompleksowej wymiany. Właśnie dlatego serwis skrzyń automatycznych firmy Funcar z Warszawy cieszy się tak dużym powodzeniem i jest jedną z częściej zamawianych usług.

 

Dobrze zrobiony serwis automatycznych skrzyni biegów zmniejsza ryzyko awarii i pozwala zaoszczędzić pieniądze na większych naprawach!

 

Praca w warsztacie samochodowym to nie tylko naprawa przeprowadzana w momencie, gdy dojdzie do usterki, ale także serwis skrzyń automatycznych, który wykonujemy w momencie, gdy wszystko jest w najlepszym porządku. Po co to robimy? Ponieważ chcemy, aby tak pozostało. Zależy nam, aby nasi klienci mogli jak najdłużej cieszyć się prawidłowo działającą skrzynią ASB i wygodą płynącą z jej użytkowania.

Przypomnijmy, że w skład serwisu skrzyń automatycznych wchodzą m.in.

  • Komputerowa diagnostyka dzięki, której dokładnie i szybko określamy rodzaj awarii.
  • Wymiana oleju przekładniowego w przypadku gdy jest on już stary lub zawiera glikol.
  • Sprawdzanie szczelności i poprawności działania skrzyni ASB.
  • Adaptacja skrzyń automatycznych za pomocą dedykowanego oprogramowania.
  • Instalacja dodatkowych chłodnic w skrzyni biegów w przypadku jej przegrzewania.
  • Całkowicie darmowe i miłe konsultacje z klientami.
  • Darmowa wycena większych napraw zawierająca transparentny kosztorys.

Dzięki tym czynnościom zwiększamy żywotność automatycznej skrzyni biegów oraz zyskujemy pewność co do jej prawidłowego funkcjonowania w czasie określonym przez producenta.

 

Serwis skrzyń automatycznych pod względem ceny nigdy nie przewyższy naprawy lub wymiany automatu.

 

Dla większości naszych stałych Klientów serwis automatycznych skrzyń biegów to już nie tylko propozycja usługi, ale pozycja obowiązkowa. Dzieje się tak, ponieważ pod wieloma względami większość z nich woli mieć poczucie niezawodności skrzyni ASB i w pełni wykorzystywać jej zalety. Ponadto serwis skrzyń automatycznych jest o wiele korzystniejszy cenowo niż naprawa większych usterek wynikających z zaniedbania.


Nasza strona używa plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania.
Akceptacja Czytaj więcej