Darmowe konsultacje i wycena naprawy

Darmowa wycena naprawy autoatycznej skrzyni biegów.

Przed każdą naprawą udzielamy Państwu darmowej konsultacji, a całkowitą wycenę najpierw konsultujemy z Klientem, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z naszych klientów to ekspert w dziedzinie mechaniki samochodowej. Z tego względu zawsze staramy się wspierać Państwa fachowymi poradami lub sugestiami z naszej strony, dając prosty pogląd na mniej znane zagadnienia techniczne.

Choć działanie większości samochodów i ich podzespołów bazuje na podobnych zasadach, to jako nieliczni do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę także na czynniki zewnętrzne, czyli na przykład warunki w jakich auto jest eksploatowane oraz jak wiek samochodu i ilość przebytych kilometrów. W związku z tym namawiamy naszych Klientów do osobistego odwiedzenia naszego warsztatu w Warszawie, przy ul. Trakt Lubelski 195, razem z samochodem i skorzystania w ten sposób z nieodpłatnej konsultacji.

 

Przed każdą naprawą udzielana jest darmowa wycena, a całkowity koszt konsultowany jest najpierw z klientem!

 

Na bazie rzeczowej konsultacji oraz sprawdzenia pojazdu istnieje możliwość przygotowania dla Państwa kompletnej, darmowej wyceny naprawy. Zazwyczaj koszt przygotowywany jest już podczas pierwszej konsultacji, ale w przypadku większych napraw może zaistnieć konieczność pozostawienia samochodu w celu przeprowadzenia dodatkowych testów. Jednak nowoczesna technika jaką jest diagnostyka komputerowa automatycznych skrzyni biegów w większości pozwala szybko i precyzyjnie określić koszt i czas naprawy.

 


X Strona www wykorzystuje pliki cookies w celu jej prawidłowego funkcjonowania. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację tej technologii. Więcej o plikach cookies i sposobach ich wyłączenia można przeczytać tutaj.