Firma Funcar z Warszawy

Funcar Adam Maliszewski, Warszawa

 

Dobry mechanik z Warszawy

Nazywam się Adam Maliszewski, jestem mechanikiem samochodowym oraz właścicielem firmy FUNCAR z Warszawy. Pomagam klientom w naprawie automatycznych skrzyń biegów w ich samochodach. Od 2012 roku, czyli od początku istnienia firmy, naprawiliśmy już tysiące skrzyń biegów różnego typu. Dzięki solidnemu doświadczeniu naprawa automatycznej skrzyni biegów w Twoim samochododzie jest szybka i dokładnia, co w branży motoryzacyjnej ma znaczenie.

Zajmuję się naprawą automatyki w pojazdach różnego typu i przeznaczenia. Serwisuję skrzynie biegów europejskich, azjatyckich i amerykańskich producentów. Do moich usług należy: naprawa automatycznych skrzyń biegów oraz wszelkie naprawy główne i bieżące. Dysponuję nowoczesnym i dokładnym sprzętem pomiarowym, który pozwala na szybkie znalezienie przyczyny awarii i naprawę.

Wszystkie usługi w firmie FUNCAR świadczone są z utrzymaniem najwyższej dokładności oraz uczciwości, co potwierdzam opiniami i referencjami dotychczasowych Klientów. Otrzymują Państwo od nas możliwość wstępnej oceny stanu usterki i darmową wycenę naprawy. Wszelkie naprawy zostają podjęte tylko po zaakceptowaniu przez Klienta kosztów usługi. Na naprawę automatycznych skrzyń biegów w firmie FUNCAR otrzymają Państwo także stosowną, pisemną gwarancję bez limitu kilometrów. Gwarancja obejmuje czas sześciu miesięcy z opcją przedłużenia do całego roku.

 

Dlaczego Funcar jest godny zaufania?

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie,
  • zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników,
  • używamy dokładnej technologii komputerowej,
  • naprawiamy skrzynie biegów wszystkich znanych producentów,
  • zapewniamy szybką ocenę usterki i dokładną naprawę,
  • oferujemy darmową wycenę i konsultacje,
  • priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo jazdy.

Jeżeli masz problem z automatem w swoim samochodzie, to nie czekaj i zadzwoń do firmy FUNCAR po darmową wycenę.


X Strona www wykorzystuje pliki cookies w celu jej prawidłowego funkcjonowania. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację tej technologii. Więcej o plikach cookies i sposobach ich wyłączenia można przeczytać tutaj.