Opinie klientów

Sprawdź opinie na dobrymechanik.pl

Firma Funcar z Warszawy, której właścicielem jest Pan Adam Maliszewski profesjonalnie i rzetelnie zajęła się naprawą mojego samochodu, za co jestem im bardzo wdzięczna i z chętnie polecam ten kontakt.

Agnieszka, Warszawa

Jako że jestem osobą, która słabo zna się na mechanice, ucieszył mnie fakt fachowego wyjaśnienia wielu kwestii z tym związanych. Polecam każdemu kto ceni miły kontakt i rzetelne usługi.

Mariusz, Łódź

Jako kobieta cenię sobie rzetelność i miłą obsługę, dlatego jestem bardzo zadowolona z usług firmy Funcar, która zajęłą się renowacją skrzyni biegów w moim samochodzie. Całość prac przebiegła szybko i sprawnie, zgodnie ze wstępną wyceną naprawy!

Anna K., Łódź

Mechanicy z firmy FUNCAR posiadają realne doświadczenie w tego typu naprawach. Ponadto dokładna diagnostyka komputerowa, realne koszty i szybka naprawa sprawiają, że chętnie polecam tę firmę i jeszcze skorzystam z ich usług.

Ireneusz, Błonie

Firma ta cechuje się nie tylko dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie, jaką jest naprawa automatycznych skrzyni biegów, ale także miłym podejściem do Klienta, co szczególnie przypadło mi do gustu.

Lucjan, Warszawa

Szybkie wykrycie usterki, koszt naprawy zgodny ze wstępną wyceną, brak większych kosztów dodatkowych, co bardzo mnie ucieszyło. W związku z powyższym, z czystym sumieniem polecam tego mechanika.

Stanisław, Błonie

W 2013 roku Pan Adam podjął się naprawy automatu w samochodzie, którego używam głównie do pracy. Dzięki dokładnej diagnostyce i szybkiej naprawie już po kilku dniach mogłem sukcesywnie wrócić do swoich zajęć i uniknąć zastoju w interesie.

Ryszard, Warszawa

Z samochodu korzysta cała moja rodzina, dlatego duży nacisk kładę na rzetelny przegląd pod kątem bezpieczeństwa i wygody jazdy. Wszelkie przeglądy i serwis zapewnia nam firma Funcar z Warszawy, którą darzę dużym zaufaniem.

Szymon, Łódź

Bardzo cenimy zdanie naszych Klientów. W związku z tym, jeżeli należą Państwo do ich grona, to zapraszamy już teraz do podzielenia się swoją opinią na temat naszej pracy z innymi. Referencje mogą Państwo wysłać w formie pisemnej na adres ul. Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa lub drogą elektroniczną kontakt@funcar.com.pl. Za nadesłane opinie serdecznie dziękujemy.


X Strona www wykorzystuje pliki cookies w celu jej prawidłowego funkcjonowania. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację tej technologii. Więcej o plikach cookies i sposobach ich wyłączenia można przeczytać tutaj.